ادمین اینستاگرام

استخدام ادمین اینستاگرام

همان طور که می دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از شبکه هاب پر مخاطب در ایران و جهان می باشد. اگر جزء افرادی هستید که می خواهید از این شبکه پربازدید کسب درآمد کنید باید مهارت ها و اطلاعات کافی در این حوزه را داشته باشید. بعضی از صاحبان کسب و کار این اطلاعات را ندارند برای خودشان ادمین اینستاگرام استخدام می کنند.

این استخدام برای این است که بتوانیم بهترین کارایی و عملکرد را در این اپلیکیشن داشته باشیم. و باید طبق یک برنامه منظم پیش برویم.

یک ادمین اینستاگرام باید در جهت این موفقیت یک چک لیست برای خود داشته باشد تا مسیر درست را به او نشان دهد. برای اینکه صفر تا 100 شروع یک پیج بیزنسی را به شما آموزش دهیم در ادامه همراه ما باشید.

اولین کار برای ایجاد یک صفحه کاری ساختن اکانت بیزنسی می باشد. در این مرحله شما باید نکاتی را پیاده سازی کنید تا یک پیج حرفه ای بسازید.

اگر سایت دارید و تمایل دارید که وبسایت شما در نتایج گوگل دیده شود می توانید از خدمات سئو سایت در مشهد مجموعه سئولوژن استفاده کنید.

نکات ساختن پیج بیزنسی اینستاگرام:

1-انتخاب یوزرنیم و پسورد مناسب و 2 مرحله ای برای جلوگیری از هک شدن.

2-داشتن یک شماره تلفن همره(خط کاری جدا) و ایمیل مرتبط با کسب و کارتان. به عنوان مثال ایمیل مجموعه ما seolosion@gmail.com و خط کاریمان 09300206582 می باشد.

3-آماده کردن یک عکس پروفایل مطابق با کسب و کارتان. این عکس می تواند لوگو یا عکس باکیفیت از خودتان باشد.

4-آماده سازی محتوای بایو پیج. اگر به پیج seolosion سر بزنید نمونه یک بایو مناسب را خواهید دید.

5-چون اکانت شما بیزنسی هست باید دسته بندی درست را انتخاب کنید. مانند: beauty,writer, Bloger, services و غیره.

شما عزیزان می توانید برای استخدام ادمین اینستاگرام از ادمین های گروه سئولوژن استفاده کنید. فقط کافی است به شماره

09300206582 در واتساپ  پیام بگذارید.

نکته مهم برای افزایش امنیت پیج شما:

اولین نکته که در این قسمت باید اجرا کنید ثبت ایمیل شما است. این کار به دلیل این است که شما یتوانید در بازه های زمانی مختلف رمز غبور خود را تغییر دهید.

نکته دوم  ثبت شماره تلفن همراه است که به اندازه نکته اول کاربرد دارد.

سومین عامل ساختن رمز عبور می باشد. که همان طور که می دانید باید ترکیبی از حروف و اعداد با حتی نشانه هایی نظیر&، %، * و غیره داشته باشد. تا کسی نتواند آن را حدث بزند. در این مرحبه حتما حتما باید رمز دوم پیج خود را که همان تایید 2 مرحله ای authentication می باشد را فعال کنید.

برای این کار لازم است ابتدا نرم افزار google authentication را روی موبایل خود نصب کنید و بعد از این طریق آن را فعال کنید.

چک لیست بارگذاری پست:

یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام بارگذاری و انتشار پست و استوری می باشد. این کار نیازمند اصول و قواعدی است که اگر آن ها را رعایت نکنیم بازخورد مناسبی دریافت نمی کنید.

1-انتخاب یک زمان مناسب برای انتشار پست

2-تواید محتوا و آماده سازی آن برای انتشار

3-آماده کردن یک کاور مناسب

4-نداشتن غلط املایی: این عامل بسیار در جهت جذب مخاطب مهم می باشد.

5-چیدمان درست پست های چند اسلایدی

6-انتخاب فیلتر مناسب در صورت نیاز

7-آماده سازی کپشن مناسب با پست

8-پیدا کردن هشتگ های مناسب حوزه کاریتان به تعداد مناسب. بین 10 نت 15 عدد کافی است.

9-اگر فکر می کنید تعداد لایک هاینان کم است یا ممکن است برایتان کامنت نامناسب بگذارند می توانید کامنت خود را غیر فعال کنید و همچنین تعداد لایک های خود را پنهان کنید.

10-در صورت تمایل می توانید location خود را فعال کنید.

11-و در آخر پاسخ دادن به کامنت های پست.

 

ادامه دارد….