خدمات تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی اولین و مهم ترین قدم در فرایند پروژه های سئو سایت در مشهد می باشند. به عنوان مثال فرض کنید شما به دنبال کیف مجلسی زنانه می گردید.

عنوانی را که در گوگل سرچ می کنید هیچ وقت کیف یا کیف زنانه نمی باشد بلکه دقیقا همان چیزی است که به دنبال آن می گردید. یعنی کیف مجلسی زنانه کوچک.

 تحقیق کلمه کلیدی را از کجا شروع کنیم؟

به منظور این کار ابزار های رایگان و یا پولی زیادی ساخته شده است. در زیر چند ابزار رایگان را به شما معرفی می کنیم:

1-ابزار سرچ گوگل

زمانی که شما عبارت مورد نظر خود را در گوگل سرچ می کنید تعدادی کلمات پیشنهادی که بیشترین سرچ را توسط کاربر داشته اند به شما نمایش می دهد. این دسته عبارات می توانند کمک بزرگی به شما در جهت پیدا کردن عبارات کلیدیتان می کند.

اگر عبارت “کیف زنانه دوشی” را سرچ کنید متوجه می شوید که  عبارت مربوط به “کیف زنانه دوشی دیجی کالا “جزء یکی از پرسرچ ترین ها بوده که برای شما نمایش داده شده است.
این عبارت کلیدی مناسب سایت شما نیست زیرا سایت شما برای خودش فعالیت می کند و اصلا احتیاجی به سئو شدن با کلمه دیجی کالا ندارد اما اگر شما به صورت همکاری در فروش با سایت دیجیکالا همکاری می کنید این عبارت مناسب شما می باشد.

به طور کلی اگر وبسایت شما به صورت فروشگاهی می باشد حتما در هنگام تحقیق کلمات کلیدی مناسب خود کلمه “خرید” را قرار دهید. مثلا خرید تیشرت مشکی لانگ. اما اگر وبسایت شما مربوط به اطلاعات در حوزه مد و پوشاک قرار دارد که فروشی در آن انجام نمی دهید دیگر لازم نیست از کلمه خرید در عنوان خود استفاده کنید.

2- سایت https://keywordtool.io

یکی دیگر از ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی استفاده از سایت کیوورد تول می باشد. کار کردن با این سایت بسیار آسان است و از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند. اگر کیف مجلسی را در آن سرچ کنید متوجه می شوید که 300 عنوان عبارت کلیدی را برای شما پیدا کرده است که بیشترین سرچ را داشته اند.

شما می توانید مناسب ترین عنوان را از میان آنها انتخاب کنید.
یکی را برای عبارت کلیدی اصلی خود که می خواهید با آن به نتایج بالا و رتبه 1 برسید و چند تا را به عنوان عبارت های کلیدی فرعی یا هم کانسپت که در متن خود می خواهید از آن استفاده کنید انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که بهترین و مناسب ترین عبارات را برای خود انتخاب کنید زیرا تحقیق کلمه کلیدی یکی از مهم ترین اقدامات و حتی اصلی ترین آن ها برای سئو وبسایت شما می باشد.

3-کلمات کلیدی رقیب

رقبای خود را پیدا کنید و ببینید بیشتر از چه عبارت های کلیدی برای بالا آوردن خودشان در صفحه اول گوگل استفاده کرده اند.

صفحات سایت آنها را بررسی کنید. متن های نوشته شده برای محصولاتشان را بخوانید. ببینید بیشتر از عکس استفاده کرده اند یا فیلم. درون متن از چه عبارت های فرعی استفاده کرده اند.

4-گوگل ترندز

وارد وبسایت گوگل ترندز به آدرس https://trends.google.com/trends/?geo=IR شوید. سپس وارد قسمت اکسپلور شوید.

به عنوان مثال عبارت آموزش سئو و آموزش سئو رایگان را باهم مقایسه می کنید تا متوجه شوید کدام بیشترین میزان سرچ را دارد. طبق این آمار آموزش سئو بیشترین سرچ را دارد و اگر شما در این حوزه فعالیت می کنید باید بیشتر روی عبارت آموزش سئو کار کنید تا وبسایتتان توسط آن به صفحه اول گوگل و لینک 1 بیاید.

اگر موس خود را به پایین اسکرول کنید آمار بیشتری را به شما می دهد. مثلا در چه شهری بیشترین سرچ را داشته یا حتی در بعضی موارد پر سرچ، کلمات پیشنهادی خود را می دهد.

5-ابزار سرچ کنسول

این ابزار یکی از مهترین ابزراهایی است که گوگل برای وبسایت ها ارائه می دهد. نه تنها برای تحقیق کلمات کلیدی وبسایت خود بلکه آمارهایی نظیر ایمپرشن، تعداد کلیک، نرخ CTR ، ارورها و … را می توانید از این ابزار تهییه کنید.

شما در بخش performance گوگل سرچ کنسول می توانید کلمات سرچ شده تا 6ماه گذشته خود را ببینید و آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

ابزارهای پولی هم برای خدمات تحقیق عبارات کلیدی وجود دارند که مستلزم داشتن حق اشتراک برای آن ها می باشید.

تحقیق کلمات کلیدی و هم کانسپت

به صورت کلی عبارات کلیدی عامل مهم و پیش برنده سایت شما هستند و اگر شما بدانید که باید از چه کلمات و یا عباراتی استفاده کنید از رقیبتان پیشی می گیرید.

مجموعه سئولوژن در کنار شما است تا خدمات بهترین کلمه کلیدی و هم کانسپت حوزه کاری خود را به شما ارائه کند.

هزینه استفاده از این سرویس به ازای 10کلمه کلیدی اصلی+ هم کانسپت مبلغ 2000000 (دو میلیون تومان) می باشد.

لازم به ذکر است برای هر عبارت کلیدی بیشتر مبلغ 200 هزارتومان اضافه می شود.
برای استفاده از سرویس خدمات تحقیق کلمه کلیدی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

یا با شماره 09300206582 در واتساپ برای ما پیام بگذارید.