مشاوره سئو

مشاوره سئو

مشاوره سئو در مشهد

مشاوره سئو وبسایت به شما کمک می کند تا در مسیر درستی از بهینه سازی سایتتان قرار بگیرید. همان طور که می‌دانید وبسایت ها برای دیده شدن باید عملیاتی روی آن ها پیاده شود تا در نتایج برتر صفحه اول گوگل قرار بگیرند.

یک مشاور سئو مسیر درست را به شما نشان می دهد و خطرات احتمالی را به شما گوشزد می کند.

درواقع یک مشاور سئو حرفه ای می تواند گره هایی که در مسیر سئو سایت شما اتفاق افتاده را به راحتی باز می کند. سئوکار حرفه ای مشکلات و مسیرهای نادرست سایت شما را شناسایی کرده و در جهت حل آنها شما را راهنمایی می کند.

گاهی اوقات نقاط ضعف سایت شما از دیدتان پنهان می ماند که در اینجا حضور یک مشاوره سئو به شما کمک می کند.

درواقع سرچ کنسول سایت شما یک کلید طلایی برای پیدا کردن مشکلات سایتتان می باشد. زیرا در آن عبارات کلیدی، ارور ها، تعداد بک لینک های ساخته شده و غیره وجود داند تا بهترین استراتژی برای شما چیده شود.

ممکن است گاهی اوقات استراتژی چیده شده برای سایت شما به دلیل حوزه کاریتان مناسب نباشد که در این صورت روند کاری تغییر می کند و بهترین پلن  مناسب برای سایت شما طراحی می شود.

حال اگر شما دانش عمومی از سئو دارید و یا حتی سئو نمی دانید اما می خواهید مسیر مناسبی را برای دیده شدن وبسایتتان بروید و می خواهید از تجربه فردی با سابقه در این زمینه بهره ببرید پیشنهاد ما به شما گرفتن راهنمایی از یک مشاور آگاه و با تجربه است.

یک مشاور سئو وظیفه دارد تا تحقیقاتی راجع به کسب و کار شما در فضای وب انجام دهد. رقبایتان را بررسی کند و بعد بهترین پیشنهادات را راجع به وبسایت شما ارائه دهد.

آنالیز سایت شما به عنوان یک فروشگاه آنلاین یا ارائه خدمات یکی دیگر از وظایف مشاوره سئو می باشد.

در جلسات مشاوره سئولوژن چه اتفاقی می افتد؟

اولین وظیفه ما در جلسات مشاوره، آنالیز وبسایت شما می باشد. بدین صورت که سایت از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی، تکنیکال و غیره بررسی می شود و بعد راه حل های مورد نیاز خدمت شما ارائه می شود. یا اگر در قسمت دیزاین یا طراحی سایت موردی باشد حتما به شما گوشزد می کنیم.

در مرحله بعدی با بررسی سرچ کنسول شما نحوه آپدیت محتوا و بررسی کلمات کلیدی انجام می شود.

اقدام بعدی مجموعه سئولوژن تحلیل رقبای حوزه کاری شما در فضای وب می باشد. چرا این اقدام صورت می گیرد؟

ممکن است رقبای شما با خرید بک لینک، رپورتاژآگهی یا تبلیغات و یا استفاده از سوشیال سیگنال ها فروش بیشتری را در سطح وب تجربه کنند. هدف از تحلیل ما هم دقیقا رسیدن به این امر مهم می باشد. و در نهایت  بهترین راه حل مناسب وبسایت و کسب و کار شما توسط سئولوژن ارائه می شود.

هزینه یک ساعت مشاوره اختصاصی مبلغ 827000 (هشتصد و بیست و هفت هزار تومان) می باشد.

شما عزیزان می توانید برای رزرو مشاوره سئو سایت در مشهد و هر شهر دیگر از تمام دنیا فرم زیر را تکمیل کرده تا در اولین فرصت با شما ارتباط بر قرار کنیم.

یا با گذاشتن پیام در یکی از پیام رسان های واتساپ،تلگرام و ایمو با شماره 09300206582 در تماس باشید.