ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی برای سئو سایت بسیار ارزشمند است. شما می توانید به صورت متنی، ویدئویی، عکس و یا فایل صوتی در سایت های مختلف رپورتاژ خود را معرفی کنید.

از جمله خدمات مجموعه سئولوژن  سئو سایت در مشهد می باشد.

فواید و مزایای رپورتاژ آگهی:

1-تبلیغات

2-سئو و کسب رتبه در گوگل

3-برندینگ

اگر می خواهید یک رپورتاژ عالی برای وبسایتتان بدهید باید از منظر تبلیغات،سئو و برندینگ کامل باشد. چرا این موضوع اهمییت دارد؟ زیرا شما برای انجام این کار پول می دهید و باید به نحو احسن انجام شود.

فاکتورهای مهم در سئو ریپورتاژ:

1-لینک ها:

برای ساختن لینک در رپورتاژمان باید یک سری فاکتورها را رعایت کنیم. درواقع ما می توانیم حداکثر 3 لینک و یا 2 لینک در متنمان قرار دهیم. از بین اینها باید حتما یکی نام برندمان باشد مانند سئولوژن. و 2 تای دیگر از بهترین انکر تکست هایمان.
به هیچ عنوان 2 انکرتکست را به یک صفحه لینک ندهید.یعنی انکرتکست x و y  را باهم به صفحه z لینک ندهید. و نکته مهم دیگر اینکه به هیچ عنوان از انکر تکست عمومی در رپورتاژ استفاده نکنید.

2-طول محتوای رپورتاژ:

تعداد 700 الی 1000 کلمه بهترین عدد برای نوشتن رپورتاژ آگهی می باشد.

3-بهترین زمان برای انتشار:

زمانی که شما یک عبارت کلیدی را به صفحه اول گوگل رساندید ممکن است دچار حالت دنسینگ شود. یعنی اینکه بین رتبه 5تا7 در نوسان قرار بگیرد در اینجا است که ما از ریپورتاژ آگهی استفاده می کنیم.

4-یکتا بودن محتوا:

زمانی که شما می خواهید متن ریپورتاژ آگهی را بنویسید باید به هر تعدادی که برای انتشار می نویسید یکتا باشند. یعنی نه کپی باشند نه جای دیگر منتشر شده باشند.

هزینه رپورتاژ:

انجام رپورتاژ هزینه های متفاوتی دارد و به طور دقیق نمی توان قیمت را مشخص کرد. زیرا ابتدا باید سایت شما از لحاظ سئو تکنیکال برسی شود. شما عزیزان می توانید برای انجام رپورتاژ آگهی یا خرید بک لینک و همچنین دریافت مشاوره رایگان در این موضوع لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.